Fiziognomika

Fiziognomikos konsultacija. Skaitymas iš veido naudojamas kaip pagrindinis įrankis.

Fiziognomika

Fiziognomika kas tai? Ar turite skruostuose duobutes? O gal turite aukštą kaktą ar ilgesnę nosį? Galbūt turite plačias akis ar siauras lūpas ir norėtumėte sužinoti ką gi tai galėtų reikšti? Genetika tai ar asmens būdo savybės? Visus veido bruožus, veido išskirtinumus ar ryškias, akį traukiančias veido sritis tiria mokslas – Fiziognomika (veidotyra). Ši mokslo sritis yra efektyvi greitam žmogaus veido bruožų ryšio nustatymui su jo asmenybe, charakteriu: gali išanalizuoti asmens sveikatos būklę, stipriąsias ir silpnąsias charakteristikos puses, veidotyra taip pat perpranta ir žmogaus mąstyseną, giliausias ir labiausiai paslėptas jo mintis, norus ar troškimus. Svarbūs yra ne tik veido bruožai bet ir mimika, balso tembras, kūno judesiai, veido forma. Fiziognomika veidas – pagal veido formą ir bruožus nustatomos žmogaus charakterio ypatybės. Kūno kalbą mes galime išsiugdyti ar netgi pakeisti, kad kiti mūsų nesuprastų tačiau veido bruožų pakeisti mes negalime. Ne kiekvienas pagalvoja, kad kiekviena jo veido sritis susijusi su jo talentais, kiekviena kūno detalė teikia išsamią informaciją, kuri yra užkoduota, o fiziognomikos mokslas ne tik bando šią informaciją atkoduoti, tačiau ir sudominti patį žmogų, kad jis norėtų labiau pažinti save, suprasti savo elgesį, analizuoti savo mintis. Tai tas pats kaip ir skaitymas iš veido mokslas, kuris išduoda žmogui jo veido paslaptis, padeda pamatyti asmenybės privalumus ar trūkumus, priverčia pažvelgti į pasaulį pro kitokią prizmę. Fiziognomika veidas – tai žvelgimas į žmogaus sielą. Veidas fiziognomikos specialistui yra tarsi veido žemėlapis, kadangi jis žmogaus veide mato visą jo atspindį, kiekvienas asmens bruožas pasakoja vis kitą istoriją, tačiau labai artimą fiziognomikos specialistui, nuo ko ir prasideda saves pažinimas.

Konsultacijos internetu

Fiziognomika online konsultacija

Kas išduoda mūsų asmenybę? Kokie gi tie veido elementai? Koks mano charakteris? Mano temperamentas yra cholerikas? O galbūt aš esu flegmatikas? Jeigu mūsų mintyse pradeda kirbėti tokios mintys, tai reiškia, kad pakankamai subrendome ir norime labiau save pažinti. Tokios mintys kyla daugumai žmonių, tačiau ne visi būna pasiruošę gauti atsakymus į jiems rūpimus klausimus. Fiziognomika online konsultacija yra puikus būdas greitai ir tiksliai išanalizuoti pagrindinius žmogaus asmenybės aspektus. Fiziognomika 2022 metais vykdant vadovų atranka ir personalo atranka vis populiarėja tarp verslo įmonių vadovų, personalo atrankos specialistų, taip pat žmonės dirbantys klientų aptarnavime, pardavimuose, reklamos ar saugumo srityse, žmonės dirbantys banke ar infrastruktūrose. Specialistams žmogaus veido bruožai tokie kaip fiziognomika akys ar fiziognomika lūpos atskleidžia žmogaus potencialą: drąsą ar baikštumą, iniciatyvumą ar pasyvumą, kūrybišką ar analitinę mąstyseną. Verslo įmonių vadovams ar kitiems asmenims, užimantiems aukštas pareigas ypač svarbu žinoti savo charakterio savybes ir pajėgumą, tad vis daugiau fiziognomikos specialistų sulaukia užklausų dėl galimų konsultacijų būtent iš įmonės vadovų. Įmonės vadovams ar kitiems specialistams labai įdomu ar jie turi natūralų polinkį į lyderystę, meistriškumą, iškalbingumą, analitinį mąstymą. Tačiau specialistai labai dažnai sulaukia konsultacijų ir iš tų asmenų, kurie neranda kur galėtų save realizuoti, nesupranta kokias jie turi prigimtines savybes, kurios padėtų lengviau susirasti darbą ir į specialistus kreipiasi net tie, kurie turi nesutarimus šeimoje ar jaučiasi nelaimingi. Konsultacijos internetu šiais laikais tampa vis populiaresnės. Veidotyra ištiesia pagalbos ranką kiekvienam individui, kuris yra pasiruošęs savęs pažinimui. Tad ko tikėtis fiziognomika online konsultacija metu? Specialistai ištiria žmogaus psichosocialinį portretą. Didžiausias specialisto dėmesys skiriamas 12-ai veido elementų, bet populiariausi yra: fiziognomika lūpos, fiziognomika akys, fiziognomika nosis, fiziognomika kakta, fiziognomika smakras, fiziognomika antakiai. Fiziognomika online konsultacija metu atliekama veido bruožų analizė, chirologinė rankų struktūros analizė, astrologinė analizė ir rekomendacijos elektroniniu formatu. Pagal esamas kategorijas galima rinktis – porų konsultaciją, konsultaciją šeimai, konsultaciją moterims ar asmeninę konsultaciją. Kainos priklauso nuo pasirinktos programos ir asmenų skaičiaus. Miestas, kuriame vykdomos šios programos – fiziognomika Vilnius.

side-menu-logo

Fiziognomika
kas tai

Fiziognomika kas tai? Fiziognomika dar kitaip žinoma kaip veidoskaita, face reading ar veidotyra yra kilusi iš senovės Kinijos. Tai pseudomokslas, kuris analizuoja žmogaus veidą ir nustato jo charakterį, sveikatos būklę, karjerą. Senovės Kinijos medikai patys pirmieji, kurie pradėjo analizuoti žmogaus veidą. Pagal žmogaus veidą jie galėjo diagnozuoti įvairias ligas ir priskirti pacientui jam tinkantį gydymą. Šiais laikais specialistai taip pat užsiima tokia praktika tik toks mokslas vadinamas Iridologija. Iridologija – tai alternatyvioji medicina, kuri sveikatos būklę žmogui nustato pagal jo akies rainelę. Klęstėjimo fiziognomika centras ne tik Senovės Kinija, bet ir Senovės Graikija. Ten taip pat randamos veidoskaitos mokyklos užuomazgos. Tačiau Senovėje fiziognomikos menas buvo privilegijuotų žmonių amatas, kurį tėvai savo vaikams perduodavo iš kartos į kartą. Kinijoje fiziognomika definicija – tai menas turintis labai gilias tradicijas ir kuris yra labai aktyviai naudojamas įvairiose srityse. Aišku fiziognomikos mokslą galima susieti ir su graikų mąstytojais. Senovės Graikų filosofas Aristotelis sistemino išvaizdos ir elgsenos modelį, o kitiems graikų mąstytojams susidomėjimą kėlė psichinė ir fizinė sandara, individo bruožų kilmė, asmens elgsena. Šiais laikais fiziognomika tapo ypač populiari versluose, šou pasaulyje, reklamos agentūrose, politikoje, asmeniniame tobulėjime, tarpusavio santykių gerinime, individualaus charakterio realizavime. Plačiau apie veidoskaitos kilmę galima sužinoti fiziognomika online.
Fiziognomika lica PDF

Fiziognomika
lica pdf

Mimika parodo mums kokia yra žmogaus nuotaika, o ką apie mus pasako mūsų nosis, akys ar antakiai? Mūsų veidas, o tiksliau veido bruožai apibūdina žmogaus temperamentą, charakterio bruožus, žmogui tinkančią karjerą. Mūsų veido išraiška, akių pakėlimas, lūpų pozicija nusako daug daugiau nei mes patys manome. Pagrindinis fiziognomikos mokslo darbo įrankis – žmogaus veidas. Veidotyrai labai svarbi kiekviena žmogaus veido detalė, kiekvienas taškelis ar linkis. Mūsų veido savybės nėra tik tai atsitiktinis genų rinkinys. Kiekvienas žmogaus veido bruožas itin reikšmingas, o išorinės savybės atspindi asmens vidinę energiją ir dvasingumo lygmenį. Tad kokią informaciją galima sužinoti iš mūsų veido?

Fiziognomika smakras – turime stebėti kokį smakrą mes turime: atsikišusį, lygų, buką, kampuotą ar nukirstą. Pagal smakrą galima nustatyti ar žmogus yra fiziškai stiprus ar neturi kompleksų ar rūpinasi savo išvaizda. Fiziognomikos specialistui smakras yra labai svarbi veido detalė.

Fiziognomika veidas – fiziognomika lica pdfveido forma labai gerai padeda pamatyti žmogaus charakterio savybes. Plataus veido savininkai būna konservatyvus, šeimos žmonės. Stačiakampio formą turintys žmonės labai darbštūs, pasižymi aštriu protu. Trikampį veidą turintys žmonės tikri karjeristai ir turi labai daug ambicijų.

Fiziognomika nosis – >atskiros veido dalys gana dažnai pasako apie žmogų daug daugiau nei visa veido forma. Specialistai žiūri ar žmogus turi ilgą, trumpą, tiesią, šiek tiek įlinkusią, riestą nosį ir pagal tai nustato žmogaus emocingumo ir valdingumo lygį, ar žmogus sąžiningas ar klastingas, ar žmogus įžūlus ar draugiškas.

Fiziognomika akys – kokias žmogus turi akis: dideles, mažas, atviras ar siauras? Akių kampučiai nusvirę ar pakilę? Akys tai lyg mūsų sielos veidrodis, jos labai svarbus simbolis specialistui, kuris iš akių gali pasakyti ar žmogus atviras, nuoširdus ar kaip tik melagis ir veidmainis. Iš akių taip pat galime nuspręsti ar žmogus yra linkęs rodyti emocijas ar kaip tik jas užgniaužti, ar žmogus kritiškas ir mėgsta kontroliuoti.

Fiziognomika lūpos – žmonės turintys siauras lūpas yra ryžtingi, patikimi, tačiau žmogus turintis storas lūpas yra linkęs būti priklausomas nuo kitų, nemėgstantis atvirauti. Jeigu asmuo turi suglebusias lūpas tai reiškia, kad jis yra neryžtingas ir nepatikimas.

50

FIZIOGNOMIKA KONSULTACIJA KAINA

1 ŽMOGUI 1 VAL.
  • VEIDO FIZIOGNOMIKA
  • PAGAL GIMIMO DATĄ
  • PASIRINKTINAI PO KONSULTACIJOS: 20€ ASMENS APRAŠYMAS RAŠTU

Savęs pažinimas konsultacija kaina

Fiziognomika studijos – tai užsiėmimai organizuojami specialistės, kurių metu išanalizuojami veido bruožai, nustatomos charakterio savybės, emocionalumas, išanalizuojama kiekviena detalė ir individualiai kiekvienam skiriamas išskirtinis dėmesys. Užsiėmimuose aptariama veido elementai, pagrindiniai veido bruožai, žmogaus potencialas, sveikatos būklė, karjeros, santykių ir sėkmės perspektyvos. Užsiėmimai, tokie kaip konsultacijos moterims, porų konsultavimas ir kitomis temomis gali vykti ir fiziognomika online iš anksto susiderinus su specialistu. Nuotoliniai mokymai siūlomi tiems, kas negali atvykti dėl didelio atstumo ar kitų priežaščių, tačiau susiderinus su specialistu jis atras laiko susitikti su jumis ir nuotolinių būdu. Prieš konsultaciją patariama pasižiūrėti video medžiagos fiziognomika youtube ar kitoje platformoje, tam kad susipažintumėte su fiziognomikos mokslu ir įgytumėte šiek tiek žinių ir supratimo. Mokymai vadovams padeda greičiau suprasti savo pavaldinius, naudingiau susitarti derybose ir greičiau pasiekti tikslų.