Skaitymas iš veido konsultacija

Skaitymas iš veido konsultacija internetu online teikiama neišvykus iš namų ar biuro patalpų ir gyvai, susitikimo metu.

Skaitymas iš veido rekvizitai
Darbo laikas
Skaitymas is veido konsultacija Dalia Zibrove
Skaitymas is veido konsultacija

Skaitymas iš veido konsultacija online

Dalia Zibrovė

Moteris skaitanti iš veido

Skaitymas iš veido konsultacija į mano gyvenimą atėjo 2012 metais, kai dar Lietuvoje veidotyros konsultantai ar veidoskaitos specialistai tik ateitis. Tuomet pirmą kartą per televiziją pamačiau Marko Lučino interviu, kuriame jis taip meistriškai skaitė veidus. Aš ne tik susižavėjau veidotyra, kitaip vadinamas pseodomokslas, bet ir užsidegiau pati jos išmokti.

Už poros mėnesių jau sėdėjau Marko Lučino seminare ir supratau, kad tai yra tai, kas man gyvenime labai padės, aš tapsiu veidotyros specialistė. Paskui sekė kasdieninis žinių taikymas, naujos informacijos paieškos, daug knygų, pažintis kas yra kinų veido žemėlapis. Tai skyrėsi nuo to, kas rašoma autentiškuose fiziognomikos šaltiniuose. Fiziognomika, arba dar kitaip vadinama veidotyra – tai mokslas apie žmogaus veido bruožų ir jo charakterio savybių sąsajas. Tikrosios fiziognomikos aš mokiausi pas Liudmilą Aleksandrovą Rygoje, po to pas Marko Lučino mokinį Igorį Leitsonok Taline. Pas jį mokėsi ir kiti gerai žinomi veidotyros konsultantai.
Kai tik susipažinau su fiziognomika, jos žinias taikiau aklai, t.y. kaip absoliučią tiesą, ir tai buvo, žinoma, didžiausia klaida. Manau, kad ir kiti veidoskaitos specialistai tai žino, kad aklai pasitikėti duomenimis negalima. Skaitymas iš veido konsultacija toliau praktikavau. Personalo atranka, tai sritis, nuo kurios aš pradėjau. Pavyzdžiui, dirbdama personalo atrankoje ieškodavau vadovų su atitinkamomis savybėmis. Pasirinkdavau tikrai stipriausių bruožų kandidatus: plataus, stipraus žandikaulio, ilgo storo kaklo, siaurų ilgų lūpų ir t.t. Visi bruožai kaip iš vadovėlio, bet ne – žmogus po poros mėnesių išeina, neatlaiko streso, panikuoja. Vienas labai ryškus atvejis įstrigo visam gyvenimui ir buvo inspiracija gilintis toliau. Vėliau buvo išvystyti mokymai vadovams.
Tąkart aš žiūrėjau į kandidato plonas drebančias, gražias rankas, ilgus pirštus kaip užburta ir būtent tuomet man atėjo į galvą mintis gilintis į chirologiją. Jeigu fiziognomika sako, kad veido bruožai nurodo žmogaus charakterio savybes, tai rankos dar viena kūno dalis, kuri gali pasakyti labai daug apie žmogų. Supratau, kad analizuoti veido bruožus – dar ne viskas. Išvadas reikia patvirtinti arba paneigti, o chirologija tam labai tinkamas instrumentas.

Chirologijos mokiausi Vilniuje pas Astą Svirkienę ir greitai pastebėjau, kad pagal metodą, kuriuo mane mokino chirologija glaudžiai susijusi su astrologija. Todėl po chirologijos mokslų aš nėriau į astrologiją vedama Daivos Markauskienės. Ir po 7 metų, kuomet aš pradėjau studijuoti veidus, labai didelių atradimų ir kartais tokių skaudžių nusivylimų man atėjo supratimas, kad astrologinių žinių pagalba galiu suprasti žmogaus bendrą energiją, ambicijas, misiją, veido bruožų analizė atskleidžia psichologines savybes ir kaip žmogus komunikuoja su pasauliu, kaip jis išreiškia pasauliui tai, kas jo viduje, o rankų ir delnų analizė taip pat kalba apie savirealizaciją, idėjų įgyvendinimą. Taip aš, veidotyros specialistė, atradau savo metodiką, kaip gauti bendrą vaizdą ir patvirtinti arba paneigti pirmines išvadas, gautas išanalizavus veido bruožus. Facereading – tai projektas, kuris apjungia astrologijos, chirognomijos, fenotipologijos ir fiziognomikos žinias. Aš analizuoju zodiako ženklo stichiją ir pagrindinių planetų įtaką asmenybei – kaip priemonę pažinti atsineštus resursus, rankose ieškau atsakymų kaip žmogus save realizuoja, galbūt tai kas atsinešta yra visai nenaudojama, o skaitymas iš veido – veido bruožai atskleidžia charakterio savybes, kurios paskatina vienaip ar kitaip veikti ir tokiu būdu sukuria santykį su pasauliu kartu kuria mūsų likimą.
Taikydama atitinkamus metodus aš gaunu tikslius duomenis, kuriais sumaniai pasinaudodami, mano klientai keičia savo gyvenimus ir yra savimi pasitikintys bei jaučia ramybę ir tvirtumą.