logo

SKAITYMAS IŠ VEIDO KONSULTACIJA

Skaitymas iš veido konsultacija internetu online teikiama neišvykus iš namų ar biuro patalpų ir gyvai, susitikimo metu.

Susipažinau su paslaugų užsakymo taisyklėmis ir sutinku, kad mano asmens duomenys būtų tvarkomi siekiant tinkamai atlikti paslaugų užsakymą.

Skaitymas is veido konsultacija Dalia Zibrove

Dalia Zibrovė

Konsultantė

        2012 metais susipažinau su Marku Lučinu ir jo  sukurta fenotipologijos sistema,  leidžiančia pažinti iš veido bruožų žmogaus charakterį per keletą sekundžių. Man tai buvo naujiena, bet dar prieš tūkstančius metų Kinijoje jau buvo kruopščiai aprašytos šios žinios, vadinamos- fiziognomikos mokslu. Kinijoje fiziognomika beveik visada  derinama su chirognomija- žmogaus charakterio ir asmenybės pažinimas nagrinėjant pirštų, nykščių ir plaštakos formas. Kartu visa tai neatsiejama nuo astrologijos. Ne vienerius metus aš rinkau žinias padrikai, be sistemos,  kol vieno seminaro metu išgirsta frazė sudėliojo lyg mozaiką tiek daug metų kauptą informaciją „ horoskopas gali padėti nustatyti žmogaus atsineštas charakteristikas, galimybes, talentus kaip resursus, bet ne visada jie yra panaudojami dėl tam tikrų charakterio savybių, bendravimo ir santykių su pasauliu, todėl reikia analizuoti žmogaus rankas, kad suprastum kas jam padeda, o kas galbūt jį stabdo nuo savo kelio“.   Facereading- tai  projektas, kuris apjungia astrologijos, chirognomijos, fenotipologijos ir fiziognomikos žinias.

        Aš analizuoju zodiako ženklo stichiją ir pagrindinių planetų įtaką asmenybei- kaip priemonę pažinti atsineštus resursus, rankose ieškau atsakymų  kaip žmogus save realizuoja, galbūt tai kas atsinešta yra visai nenaudojama,    o veido bruožai atskleidžia charakterio savybes, kurios paskatina vienaip ar kitaip veikti ir tokiu būdu sukuria santykį su pasauliu kartu kuria mūsų likimą. Sujungus šias tris žmogaus pažinimo sritis į vieną sistemą galiu pakonsultuoti, patarti ir padėti apsispręsti žmonėms, dvejojantiems, kuria kryptimi eiti gyvenimo keliu, ir atskleisti jų tikruosius talentus, gebėjimus.