Porų konsultavimas

Porų konsultavimas naudojant veidoskaitos konsultacija. Skaitymas iš veido naudojamas kaip vienas iš įrankių.

Poru konsultavimas

Porų konsultavimas registracija

Porų konsultavimas paremtas veidoskaitą ir sielos formulę. Kiekvienas žmogus yra individualus ir jo santykis su pasauliu individualus. Iš pradžių kiekvienam siūlau konsultaciją savęs pažinimas, kurios metu geriau galima pažinti save ir partnerį, kurios metu  naudojami fiziognomika, skaitymas iš delno konsultaciją.  Susitikinejant, pradedant santykius žinant žmogaus veido bruožus galima išvengti daugelio nesusipratimų ar nusivylimo. Veido žemėlapis ir veido bruožų analizė leidžia suprasti kodėl žmogus taip mąsto, girdi, kalba ir elgiasi būtent taip, o ne kitaip. Pagal veido bruožus galima numatyti  ar partneris bus romantiškas, ar ne, ar daug sakys komplimetų ar kalbės tik esminius dalykus,  ar laisvalaikį leis aktyviai ar dažniau sėdėti kino filme ir daug daug kitų niuansų, kurie gali padėti suprasti partnerį ir turėti puikius santykius.

Poru santykiai

Porų
santykiai

Porų santykiai  priklauso nuo to, koks yra jūsų asmenybės tipas, prigimtiniai polinkiai. Kurti tvirtus santykius su partneriu galima domintis ne tik į santykių psichologija, bet ir taikant fiziognomikos principus. Puikiausiai apie poros santikius, lūkesčius ir jausmus ir savirealizaciją pasakoja ir konsultuoja Mindaugas Valickis.
Dažnai poros santykiai po vaiko gimimo išsibalansuoja, praeina auforija. Gaunasi, kad poros santykiai moters rankose? Ne, už santykius atsakingi abu sutuoktiniai. Sveiki poros santykiai, kai abu partneriai myli ir gerbia vienas kitą, turi bendrų interesų.
Konsultacijų metu taikant veido bruožų bei rankų struktūros skaitymą ir derinant metodikas su gimimo datos analize, galima atskleisti svarbiausias aspektus santykiuose: sužinoti įgimtus polinkius ir poreikius. Analitinė konsultacija poros mediaciją skirta toms, kurios nori sužinoti, ką pasako veido bruožai apie partnerį.

Poru suderinamumas

Porų
suderinamumas

Veido skaitymo technikos leidžia suprasti kodėl jūs girdite, mąstote, matote, kalbate ir elgiates būtent taip. Taip pat gali padėti atrasti mūsų atsineštas dovanas, stiprybes ir iššukius. Siekiant save mylėti  reiktų save suprasti. Veido skaitymo technikos gali padėti   ieškant partnerio. Pavyzdžiui  jeigu jūs ieškote žmogaus, kuris yra intelektualus- turėtumėte atkreipti dėmesį į su aukšta ir didele kakta žmonės. Jiegu ieškote žmogaus, kuris drąsiai pakovos už savo principus, įsitikinimus- ieškokite su plačiu, stipriu žandikauliu. Tuo pačiu toks bruožas rodo ir stiprų seksualinį potencialą, kas gali būti irgi labai svarbu renkantis partnerį. Taigi kai išreiški supratingumą, geraširdiškumą ir toleranciją kitiems pritraukti į savo gyvenimą tolerantiškus, nuoširdžius ir supratingus žmones.

Idealios poros pagal zodiaka

Idealios poros
pagal zodiaką

Poros santykiai pagal gimimo data nustatomi naudojant sielos formulę. Sveiki poros santykiai tada, kai poroje vyksta asertyvus bendravimas, vyras ir moteris tinkamai vaidina savo roles. Idealūs poros santykiai atsiranda, kai tarp poros pagal eneagramą du iš trijų centrų sutampa(seksualinis, širdies ir mentalinis) vienodas išsivystymo lygis, seksualinis suderinamumas ir žmonės myli vienas kitą(myli, o ne turi neurotine priklausomybe vienas nuo kito). Tobulos poros realiame gyvenime susitinka labai retai, nes mūsų daugumos išsivystymo lygis yra vidutinis ir mes gyvename neurotinuose santykiuose. Is to reiškia, kad mums reikia daug dirbti su savimi, kad pereiti nors puse lygio aukščiau, bet ir tai nebus pastoviai, nes žmogus stresinėje situacijoje grįžta i savo lygi ir elgiasi kaip elgėsi anksčiau, kaip išmoko vaikystėje.

100

PORŲ KONSULTAVIMAS KAINA

2 valandų konsultacija
  • SKAITYMAS IŠ VEIDO
  • SKAITYMAS IŠ DELNO
  • PAGAL SIELOS FORMULĘ

Porų konsultavimas online ar gyvai kaina

Porų konsultavimas online ar gyvai kaina 100,00 Eur mokant sumą iš karto. Tai 2 valandų trukmės konsultacija, kurios metu išanalizavus veido bruožus ir rankų struktūrą bei gimimo datą, išsiaiškinami esminiai įgimti poreikiai santykiuose (romantika, saugumas, palaikymas ir t.t.), psichologinis asmenybės tipas tam, kad pažintumėte savo ir/arba partnerio stipriąsias puses, suvokti skirtumus, tam, kad būtų lengviau bendrauti tarpusavyje ir santykiai poroje  būtų darnūs. Nuo to, kaip gerai pažįstate savo partnerį priklauso poros santykiai. Porų konsultacijos internetu efektyvesnės, kai partneriai savarankiškai domisi santykių psichologiją ir tik patvirtina ar paneigia savo savarankiškai įgytas žinias.

Kas vyksta konsultacijoje

Įgimtų (genetiškai išreikštų) poreikių atskleidimas

Psichologinis asmenybės tipo nustatymas

Charakterio savybių išsigryninimas

Kodėl reikia žinoti šiuos 3 esminius dalykus, nuo kurių priklauso jūsų darnūs poros santykiai? Šios konsultacijos metu jūs:

geriau pažinsite savo ir partnerio poreikius santykiuose,

pamatysite, per kokias prizmes pasaulį matote jūs ir partneris,

žinosite, kokios yra jūsų stiprybės, kurių  pats(-i) neįvertinate,

suprasite,  ko vengti renkantis gyvenimo partnerį,

galėsite drąsiau ir sąmoningiau daryti sprendimus, lemsiančius darną poros santykiuose

giliai pažinsite moters/vyro „portretą“

surasite jums ir jūsų partneriui tinkančius (susi)kalbėjimo būdus

įgysite pasitikėjimo ir resursų, padėsiančių priimti sprendimus ir realizuoti save šeimoje, draugystėje, partnerystėje

išvengsite beprasmių ginčų ir konfliktų, nes žinosite, kaip juos valdyti

įgausite supratimo, kaip galite padėti vienas kitam, kaip vienas kitą palaikyti

Kam skirta ši konsultacija?

Norintiems pažinti savo partnerį ir save

Ieškantiems patvirtinimo dėl sprendimų, susijusių su šeimos kūrimu

Siekiantiems gerinti tarpusavio bendravimą

Svajojantiems geresnių santykių su savo antrąja puse

Norintiems atrasti raktą į partnerio širdį

Ieškantiems išeičių iš konfliktinių situacijų

Stovintiems ties skyrybų slenksčiu

Besidomintiems santykių psichologija

Kaip vyksta konsultacija?

Prieš konsultaciją atsiunčiama anketa, kurioje nurodoma  gimimo data ir kt. reikalingi pagrindiniai duomenys bei keletas kokybiškų veido ir rankų nuotraukų.

Konsultacijos metu pateikiami analizės duomenys ir išsamiai aptariami esminiai poreikiai santykiuose, charakterio savybės, asmenybės tipas. Pokalbio metu išsiaiškinama santykių psichologija, t.y. kaip vienus ar kitus dalykus supranta ir vertina partneris, kas jam svarbu, kaip suderinti savo ir partnerio poreikius, kokias pasirinkti bendravimo, supratimo ir palaikymo strategijas.

Po konsultacijos gaunate apibendrinimą raštu ir parengtas individualias rekomendacijas, kurios iš karto leidžia gerinti tarpusavio santykius.

Poru konsultavimas Vilniuje

Porų konsultavimas Vilniuje

Porų konsultavimas Vilniuje taip pat paremtas veidoskaitą ir sielos formulę. Iš pradžių kiekvienam siūlau konsultaciją savęs pažinimas, kurios metu geriau galima pažinti save ir partnerį, naudojami sekantys metodai: fiziognomika, sielos formulė, eneagramą, skaitymas iš delno konsultaciją.  Susitikinejant, pradedant santykius žinant žmogaus veido bruožus galima išvengti daugelio nesusipratimų ar nusivylimo. Veido bruožų analizė leidžia suprasti kodėl žmogus taip mąsto, girdi, kalba ir elgiasi būtent taip, o ne kitaip. Pagal veido bruožus galima numatyti  ar partneris bus romantiškas, ar ne, ar daug sakys komplimetų ar kalbės tik esminius dalykus, ar laisvalaikį leis aktyviai ar dažniau sėdėti kino filme ir daug daug kitų niuansų, kurie gali padėti suprasti partnerį ir turėti puikius santykius. Vyksta konsultacijos internetu ir gyvai.

Poru mediacija

Porų
mediacija

Porų mediacija – tai konsultacija, kurios metu vertinama:

Ambicijos (norai ir poreikiai). Analizė atliekama pagal gimimo datą ir autorinę metodiką „Sielos formulė“;

Komunikacija. Jos atskleidžiamos atliekant veido bruožų analizę. Ką pasako veido bruožai?  Tai, kaip mąstome, kaip komunikuojame, kaip veikiame, kaip analizuojame informaciją, kaip bendraujame su kitais.

Realizacija. Taikant chirognomikos mokslo metodikas (pagal rankų struktūrą) išsiaiškinama, kaip ambicijos ir komunikacija dera tarpusavyje, ar yra kokių prieštaravimų tarp to, ko norima ir kas pasakoma. Išsiaiškinamos šviesiosios ir šešėlinės asmenybės pusės.
Kaip tai veikia?
Porų mediacija – tai konsultacija, kuri padės jums siekti meistriškumo santykiuose, parodys jums esminius aspektus, tokius kaip poreikiai, pasaulio supratimas ir pan., kurie padės suprasti partnerį ir kurti su juo darnius ilgalaikius ryšius.

Gyvenimo partnerio pasirinkimas

Gyvenimo partnerio pasirinkimas

Gyvenimo partnerio pasirinkimas dažniausiai vyksta instinktyviai, suveikia harmonai ir žmonės pradeda jausti jausmus vienas kitam. Mylimojo pasirinkimas žmonijos egzistavimui toks svarbus, jog mus tebevaldo tam tikras pirmykštės bendruomenės isnstinktas. Gamta įteikia mums kelis stiprius kozirius: galimybę matyti, užuosti ir rinktis. Šie trys dalykai llemia mūsų gyvenimo partnerio pasirinkimą. Radus toki partnerį galima pasinaudoti veidoskaitos ir sielos formulės konsultaciją pagal gimimo data ir pagreitinti ir palengvinti susipažinimą vieno su kitu. Gyvenimo partneris ir jo tinkamumas nustatomi pasinaudojus <savęs pažinimas konsultaciją kiekvieno partnerio atskirai.