Savęs pažinimas

Savęs pažinimas naudojant veidoskaitos konsultacija. Skaitymas iš veido naudojamas kaip vienas iš įrankių.

Saves pazinimas

Savęs pažinimas konsultacija

Savęs pažinimas naudojant skaitymas iš veido konsultacijos rezultatus atveria naujas žmogaus galimybes. Kas yra savęs pažinimas? Gimimo horoskopas gali padėti nustatyti žmogaus atsineštas charakteristikas, galimybes, talentus kaip resursus, bet ne visada jie yra naudojami dėl tam tikrų charakterio savybių, bendravimo ir santykių su pasauliu, todėl reikia analizuoti žmogaus rankas, kad suprastum kas jam padeda, o kas galbūt jį stabdo nuo savo kelio. Facereading – tai  projektas, kuris apjungia tokius metodus, kaip skaitymas iš veido, astrologiją, chirologiją, fenotipologiją, fiziognomiką, numerologiją, sielos formulę ir kitus psichologinius tyrimus.

Aš analizuoju zodiako ženklo stichiją ir pagrindinių planetų įtaką asmenybei – kaip priemonę pažinti atsineštus resursus, rankose ieškau atsakymų, kaip žmogus save realizuoja, galbūt tai kas atsinešta yra visai nenaudojama, o veido bruožai atskleidžia charakterio savybes, moralė,  valia, dvasinguma, kurios skatina vienaip ar kitaip veikti ir tokiu būdu sukuria santykį su pasauliu, kartu kuria mūsų likimą. Sujungus šias tris žmogaus pažinimo sritis į vieną sistemą galiu pakonsultuoti, patarti ir padėti apsispręsti žmonėms, dvejojantiems, kuria kryptimi eiti gyvenimo keliu, ir atskleisti jų tikruosius talentus, gebėjimus.

Saves pazinimas psichologija

Savęs pažinimas psichologija

Savęs pažinimas psichologija yra tiesiogiai susiję dalykai, kelias link vidinės darnos. Šiuolaikinis žmogus turi iššūkį išlikti autentiška ir laiminga asmenybę. Asmenybės savęs pažinimas – laimingo gyvenimo pamatas. Savęs pažinimas padeda geriau suprasti save ir kitus, pasaulį, kuriame gyvename.

Saves pazinimas ir motyvavimas sekmei

Savęs pažinimas ir motyvavimas sėkmei

Savęs pažinimas ir motyvavimas sėkmei naudojant veidoskaitos konsultaciją. Sėkmė lydi žmogų tada, kai jis savo mintis, veiksmus ir įgūdžius išmoksta nukreipti pozityvia linkme. Skaitymas iš veido konsultacijos metu išryškinamos stipriosios žmogaus savybės, kurios veda link sėkmingo ir laimingo gyvenimo.

Saves pazinimas testas

Savęs pažinimas testas

Savęs pažinimas testas būna skirtingas. Kas yra savęs pažinimas? Kokia yra asmenybė pakankamai tiksliai ir per trumpą laiką padeda sužinoti eneagramos asmenybės testas. Savęs pažinimo testas paaugliams ir savęs pažinimo testas mokiniams naudojamas renkantis jų ateities profesiją, mokslų kryptį.

Kas padeda pazinti save

Kas padeda pažinti save

Kas padeda pažinti save? Kaip suprasti savo silpnybes ir stiprybes, aistras ir baimes, norus ir svajones? Save pažinti padeda seminarai, praktikos, literatūros skaitymas, bendravimas su kitais žmonėmis, testas, konsultacijos. Viskas pagal veidotyros mokslą, panaudojus skaitymas iš veido konsultaciją

Saves pazinimas praktika

Savęs pažinimas praktika

Savęs pažinimas praktika atlieka vieną iš svarbiausių dalių. Kaip geriau pažinti save per sekančias praktikas, tokias kaip dinaminė meditacija, kundalini meditacija ir kitos. Meditacija padeda nuraminti protą, suvokti savo tikrąją paskirtį, suprasti kas mes esame, iš kur atėjome ir kur einame.

Dvasinis saves pazinimas

Dvasinis savęs pažinimas

Dvasinis savęs pažinimas prasideda nuo susimąstymo, kas aš, dėl ko gyvenu ir kur einu. Savęs pažinimo ir dvasinio augimo praktika padeda atsakyti į šiuos klausimus. Asmenybės vystymasis susijęs su veido ir rankų forma. Dvasinis tobulėjimas pagal veidotyros pagrindus. Ilgi pirštai lygu dvasingumas.

Saves ir kitu pazinimas

Savęs ir kitų pažinimas

Savęs ir kitų pažinimas galimas per bendravimą. Linkęs žmogus bendrauti ar ne pasako jo lūpų forma ir burnos plotis. Savęs ir kitų pažinimas sėkmingai vyksta terapinėse grupėse. Pasitikėjimo savimi svarba tik dabar pradedama akcentuoti. Pasitikėjimo savimi samprata ir požymiai. Stiprios asmenybės bruožai.

Savęs pažinimas konsultacija kaina

Savęs pažinimo konsultacijos registracija laikoma įvykdyta, kai gaunate atsakymą su patvirtinimu ir suderinate konsultacijos datą ir laiką. Konsultacijos teikiamos neišvykus iš namų ar biuro patalpų ir gyvai, susitikimo metu. 2 valandų veido skaitymo konsultacija 50 Eur. Veide užfiksuotas įgimtas charakteris, pasikeitimai gyvenime, išgyventi emociniai įvykiai ir iššūkiai. Konsultacijos metu aptariami svarbiausi žmogaus charakteriui įtaka darantys bruožai, kaip jie įtakoja asmeniniuose santykiuose, karjeroje, kokie yra talentai, duotybės, kurios galbūt neišnaudojamos ir galėtų padėti žmogui atskleisti savo asmenybę. Elektroniniu paštu consultant@facereading.lt  atsiųskite 4 nuotraukas (veidas iš priekio be šypsenos, su šypsena ir iš kairės profilio, ir dešinės profilio) JPEG formatu ir gimimo datą ir laiką. Jei žmogus nešioja akinius visą laiką, pridėti reikia penktą nuotrauką, kur žmogus nesišypso ir su akiniais. Veidas turi būti gerai matomas, plaukai pašalinti nuo kaktos ir ausų. Kuo kokybiškesnės nuotraukas atsiųsite, tuo išsamesnė ir tikslesnė analizė atliksiu. Kai gausiu nuotraukas, atliksiu jų analizę ir sutarsime abiem patogų laiką, Skype arba gyvai konsultacijai, kurią galima įrašyti. Savęs pažinimas konsultacijos metu naudojamos tokios metodikos, kaip skaitymas iš veido, kitaip vadinama veidoskaita arba veidotyra, veido skaitymas, fiziognomika, sielos formulė, chirologija, astrologija ir psichologinių tyrimų rezultatai.

Atrask save

Atrask save knygą parašė Ieva Babilaitė-Ibelgauptienė. Atrask save projektas sėkmingai vykdomas UŽT. Atrask save 2021 metais projektu susidomėjo daug skirtingo amžiaus žmonių. Atrask save 2021 profesijos pasirinkime turi didelę įtaką.

Atrask savo profesija

Atrask savo
profesiją

Atrask savo profesiją šūkis domina visus, kurie dar randasi savo kelio pasirinkime. Dar viena galimybė apsvarstyti savo gebėjimus ir pabandyti atrasti save iš naujo pagal savo veidą ir rankas. Dažniausiai po konsultacijos asmuo išeina su klausimais, kodėl žinojau, jaučiau ir iki šiol nevysčiau šios krypties.

Asmenybes bruozai

Asmenybės
bruožai

Asmenybės sampratos svarba psichologijoje yra labai didelė. Ką asmenybės bruožai pasako apie mūsų gyvenimo būdą? Konsultacijų metu taikant veido bruožų bei rankų struktūros skaitymą ir derinant metodikas su gimimo datos analize, galima nustatyti įgimtus ir genetiškai išreikštus talentus, polinkius.

Stipriosios savybes

Stipriosios
savybės

Stipriosios savybės, kokios yra jūsų stipriosios savybės? Stiprios ir silpnos žmogaus savybės tyrimai tai nustato. Sėkminga karjera ir stipri vidinė motyvacija veikti  priklauso nuo to, kokios yra charakterio savybės. Fiziognomika yra mokslas, nusakantis veido bruožų sąsajas su asmeninėmis savybėmis.

Asmenybe pagal veido bruozus

Asmenybė pagal veido bruožus

Asmenybė pagal veido bruožus nustatoma naudojant skaitymas iš veido konsultaciją. Veido bruožai gali be žodžių kalbėti apie vidines žmogaus savybes. Ką apie jus pasako Jūsų veido bruožai? Stipri asmenybė ar silpna, parodo veido forma ir kiti veido bruožai. Kvadratinis veidas atlaiko daug operatyvinės veiklos.