logo

SAVĘS PAŽINIMAS

Savęs pažinimas naudojant skaitymas iš veido konsultacijos rezultatus atveria naujas žmogaus galimybes. horoskopas gali padėti nustatyti žmogaus atsineštas charakteristikas, galimybes, talentus kaip resursus, bet ne visada jie yra panaudojami dėl tam tikrų charakterio savybių, bendravimo ir santykių su pasauliu, todėl reikia analizuoti žmogaus rankas, kad suprastum kas jam padeda, o kas galbūt jį stabdo nuo savo kelio“. Facereading- tai projektas, kuris apjungia astrologijos, chirognomijos, fenotipologijos ir fiziognomikos žinias.

Aš analizuoju zodiako ženklo stichiją ir pagrindinių planetų įtaką asmenybei- kaip priemonę pažinti atsineštus resursus, rankose ieškau atsakymų kaip žmogus save realizuoja, galbūt tai kas atsinešta yra visai nenaudojama, o veido bruožai atskleidžia charakterio savybes, kurios paskatina vienaip ar kitaip veikti ir tokiu būdu sukuria santykį su pasauliu kartu kuria mūsų likimą. Sujungus šias tris žmogaus pažinimo sritis į vieną sistemą galiu pakonsultuoti, patarti ir padėti apsispręsti žmonėms, dvejojantiems, kuria kryptimi eiti gyvenimo keliu, ir atskleisti jų tikruosius talentus, gebėjimus.

SAVĘS PAŽINIMAS KONSULTACIJA

Savęs pažinimas naudojant veidoskaitos konsultacija. Skaitymas iš veido. Registruokitės konsultacijai.

Saves pazinimas psichologija

Savęs pažinimas psichologija

Savęs pažinimas psichologija yra tiesiogiai susiję dalykai.

Saves pazinimas ir motyvavimas sekmei

Savęs pažinimas ir motyvavimas sėkmei

Savęs pažinimas ir motyvavimas sėkmei naudojant veidoskaitos konsultacija.

Saves pazinimas testas

Savęs pažinimas testas

Savęs pažinimas testas. Kas yra savęs pažinimas Asmenybė: Asmenybės testas. Savęs pažinimo testas paaugliams. Savęs pažinimo testas mokiniams.

KAS YRA SAVĘS PAŽINIMAS?

Kas padeda pazinti save

Kas padeda pažinti savę

Kas padeda pažinti save: Kaip suprasti savo silpnybes ir stiprybes, aistras ir baimes, norus ir svajones? Viskas pagal veidotyros mokslą.

Saves pazinimas praktika

Savęs pažinimas praktika

Savęs pažinimas praktika: Sėkmingam gyvenimui labai svarbu yra savęs pažinimas. Pas mus išgirsite praktinius patarimus, kurie padės sužinoti, kaip geriau pažinti save.

Dvasinis saves pazinimas

Dvasinis savęs pažinimas

Dvasinis savęs pažinimas: Savęs pažinimo ir dvasinio augimo praktika. Asmenybės vystymasis, dvasinis tobulėjimas pagal veidotyros pagrindus.

Saves ir kitu pazinimas

Savęs ir kitų pažinimas

Savęs ir kitų pažinimas: Savęs ir kitų pažinimas. Pasitikėjimo savimi svarba. Pasitikėjimo savimi samprata ir požymiai. Stiprios asmenybės bruožai.

Savęs pažinimas konsultacija kaina

Konsultacijos internetu registracija laikoma įvykdyta, kai gausite atsakymą su patvirtinimu ir suderinsite konsultacijos data ir laiką. Konsultacijos internetu online teikiamos neišvykus iš namų ar biuro patalpų ir gyvai, susitikimo metu. 1 valandos veido skaitymo sesija 49 Eur Veidas kaip gyva nuotrauka, kurioje užfiksuotas įgimtas charakteris, pasikeitimai gyvenime, išgyventi emociniai įvykiai ir iššūkiai. Sesijos metu aptariama: Svarbiausi žmogaus charakteriui įtaka darantys bruožai. Kaip jie įtakoja asmeniniuose santykiuose, karjeroje. Talentai, duotybės, kurios galbūt neišnaudojamos ir galėtų padėti žmogui atskleisti savo asmenybę. Sesija galima atlikti ir internetu, Skype, 1 val, 49 eurų: Po to kai sumokate už sesiją: El. paštu consultant@facereading.lt atsiųsti 4 nuotraukas (viedas is priekio be sypsenos, su sypsena ir is kaires profilio ir desines profilio) ir de JPEG formatu geriausia, jeigu žmogus nešioja akinius visą laiką, pridėti reikia 5 nuotrauką, kur žmogus nesišypso ir yra su akiniais. Nuotraukose veidas turi būti gerai matomas, plaukai pašalinti nuo kaktos ir ausų. Kuo kokybiskenes nuotraukas atsiusite tuo issamesne ir tikslesne analize bus atlikta. Gavus nuotraukas, bus atlikta jų analizė ir sutartas patogus laikas Skype arba gyvai sesijai. Sesiją galima įrašyti. Svarbu: sesijų metu nėra atliekama ateities spėjimas. asmeninės sesijos metu naudojamos sekančios teorijos: Skaitymas iš veido, kitaip vadinama veidoskaita arba veidotyra, veido skaitymas; Skaitymas iš delno, kitaip chiromantija arba chirologija; Astrologija; Psichologija.

ATRASk save

Atrask save knyga, atrask save projektas, atrask save 2002, atrask save 2020 profesijos.

Atrask savo profesija

Atrask savo profesija

Atrask savo profesija: Dar viena galimybė apsvarstyti savo gebėjimus ir pabandyti atrasti save iš naujo pagal savo veidą.

Asmenybes bruozai

Asmenybės bruožai

Asmenybės bruožai: Asmenybės sampratos svarba psichologijoje. Ką asmenybės bruožai pasako apie mūsų gyvenimo būdą?

Stipriosios savybes

Stipriosios savybės

Stipriosios savybės: Kokios yra jūsų stipriosios savybės? Stiprios ir silpnos žmogaus savybės tyrimai.

Placeholder

Asmenybė pagal veido bruožus

Asmenybė pagal veido bruožus: Veido bruožai gali be žodžių kalbėti apie vidines žmogaus savybes. Ką apie jus pasako Jūsų veido bruožai?

SAVĘS PAŽINIMAS ATSILIEPIMAI