Konsultacijos moterims

Konsultacijos moterims naudojant veidoskaitos konsultacija. Skaitymas iš veido naudojamas kaip vienas iš įrankių.

Konsultacijos moterims

Konsultacijos moterims registracija

Konsultacijos moterims registracija Lietuvoje konsultacija dažniausiai vykdoma gyvai, bet galimos nuotolinės konsultacijos internetu, online. Konsultacijos moterims vykdomos naudojant veidoskaitą, sielos formulę ir skaitymas iš delno konsultaciją. Kaip pagalbinė priemonė, kad nuodugniau susipažinti su moters veido forma, linijomis, raukšlėmis ir raumenimis naudojamas veido masažas Vilniuje, tiksliau Japoniškas kobido veido masažas Vilniuje. Konsultacijos metu moteris gali sužinoti apie save, savo vyra, vaikus, meilužį ir kitus savo šeimos narius. Pačiai skiriamos savęs pažinimas konsultacijos programa 2 val, kitiems šeimos nariams galima skirti po 0,5 val. Konsultacijos moterims youtube Konsultacijos moterims facebook Konsultacijos moterims naujienos.

Vyro charakteris pagal veido bruozus

Vyro charakteris pagal veido bruožus

Konsultacijų metu taikant veido bruožų bei rankų struktūros skaitymą ir derinant metodikas su gimimo datos analize, galima atskleisti svarbiausias aspektus santykiuose: sužinoti įgimtus polinkius ir poreikius. Analitinis porų konsultavimas skirtas toms, kurios nori sužinoti, ką pasako veido bruožai apie partnerį.

Kam – Moteriai, kuri nori geresnių santykių su savo antra puse su kuriuo jau ilgai santykiuose, bet vis skęsta ginčuose,  moteriai kuri ruošiasi ištekėti ir norėtų pažinti savo būsimąjį vyrą  (naują draugą) geriau,  arba nori pažinti save kaip moterį santykyje su „vyru“,  nes nuolat pasirenka netinkamus partnerius ir pagal moters „portretą“ galima atrasti svarbiausius jai santykyje aspektus, kurių suvokimas leistų galbūt ateityje aiškiau komunikuoti apie savo poreikius ir sukurti darnesnius santykius.  Bet visos šios problemos yra sprendžiamos tik facereading metodika: Sielos formulė, Veido analizė, Rankų analizė tuo pačiu principu: Ambicijos (Norai, poreikiai)- Komunikacija( kaip bendrauju santykiuose)- Realizacija (kaip elgiuosi, veikiu).

Kokią sprendžia problemą, skausmą. – Myli, bet sunku susikalbėti, atrodo, kad į gyvenimą žiūrite iš skirtingų prizmių, arba atrodo, kad jūs be galo skirtingi arba pavargai nuo naujų pažinčių, bet negali atrasti artimos sielos, tai konsultacija leis suprasti, atrasti jūsų skirtumus, kuriuos priėmus poros santykiai bus lengvesni, leis pažinti savo esminius poreikius (netgi instinktyviam lygmenyje), kurių priėmimas gali vesti į darnesnius santykius.

Koks rezultatas, ką gaus?

Sužinosi, kokie tavo kaip moters poreikiai santykiuose įgimti ( saugumas, romantika, palaikymas- kas svarbiausia)  

Pamatysi  kokie tavo partnerio poreikiai, kaip jūs galite vienas kitam padėti, kur vienas stirpus, o kitam reikia palaikymo.

Galesi geriau suprasti save ir priimti savo partnerio poreikius.

Kaip vyksta konsultacija? Gimimo datos, nuotraukos atsiunčiamos prieš konsultaciją, pervedamas avansas 40 eurų, konsultacija trunka  iki 2 val., kaina 100 eurų,  galiu konsultuoti porą, galima vienas iš poros.  Po konsultacijos gauna apibendrinimą, pagrindines tezes ir rekomendacijas, kurios gali vesti link darnesnių santykių.

Konsultacijos moterims vadovems

Konsultacijos moterims vadovems

Konsultacijos moterims vadovems skirtos tam, kad moterys išmoktu darba atskirti nuo šeimos. Moterys vadovės vykdydamos personalo atranka sužino, į ka atkreipti dėmesį kandidato veide. Taip pat vykdomi mokymai vadovams, per kuriuos dar detaliau išmokstama tinkamai atrinkti kandidatus naudojant skaitymas iš veidometodo žinias.

Konsultacijos moterims seksologo

Konsultacijos moterims seksologo

Konsultacijos moterims seksologo būtinos, nes dauguma iš mūsų išaugome postsovietinėse šalyse, kur seksas buvo kažkas nepadoraus, bažnyčia tai vertina kaip nuodėmė. Lietuvoje yra toks posakis: Lietuvės gerai tinka kapams prižiūrėti. Taip pat šiuo metu yra daug moteriškumo mokymų, kuriuose moteris mokamos būti moteriškesnės. Viena iš jų Meilės kelias, kur Danutė Sarani Vilionytė Osho mokynė veda netgi psichologų pripažintus stipriais Primal terapijas ir Tantra mokymus.

Veido paslaptys

Veido paslaptys

Veido paslaptys – labai aktuali tema moterims. Po 30 metų žmogaus veidas atrodo taip, kokį gyvenimą gyveno(santykiai šeimoje, darbas) iki to(žvalus, pavargęs, atsipalaidaves, raukšlėtas). Veido masažas Vilniuje<, tiksliau Japoniškas kobido veido masažas Vilniuje viena iš priemonių pastoviai palaikyti veidą tonuse. Dar labai svarbus miegas ir jo priemones(tamsa, pagalvė, miego akiniai, poza). Mitybą pagal atskira maitinimą su protarpiniais badavimais (virš 12 val. nakti) ir tinkama jūsų veidui kosmetika(kuri neelergizuoja, naturali) taip pat turi didžiulę įtaką jūsų veidui. Visa tai sudaro gražaus veido paslaptys.

100

Konsultacijos moterims kaina

2 valandų konsultacija
  • SKAITYMAS IŠ VEIDO
  • SKAITYMAS IŠ DELNO
  • PAGAL SIELOS FORMULĘ

Konsultacijos moterims online ar gyvai kaina

Konsultacijos moterims online ar gyvai kaina 100,00 Eur mokant sumą iš karto. Tai 2 valandų trukmės konsultacija, kurios metu išanalizavus veido bruožus ir rankų struktūrą bei gimimo datą, išsiaiškinami esminiai įgimti poreikiai santykiuose (romantika, saugumas, palaikymas ir t.t.), psichologinis asmenybės tipas tam, kad pažintumėte savo ir vyro stipriąsias puses, suvokti skirtumus, tam, kad būtų lengviau bendrauti tarpusavyje ir santykiai poroje  būtų darnūs. Nuo to, kaip gerai pažįstate savo partnerį priklauso poros santykiai. Moterų konsultacijos internetu efektyvesnės, kai abu partneriai šeimoje savarankiškai domisi santykių psichologiją ir tik patvirtina ar paneigia savo savarankiškai įgytas žinias.

Kas vyksta konsultacijoje

Įgimtų (genetiškai išreikštų) poreikių atskleidimas

Psichologinis asmenybės tipo nustatymas

Charakterio savybių išsigryninimas

Kodėl reikia žinoti šiuos 3 esminius dalykus, nuo kurių priklauso jūsų darnūs poros santykiai? Šios konsultacijos metu jūs:

geriau pažinsite savo ir partnerio poreikius santykiuose,

pamatysite, per kokias prizmes pasaulį matote jūs ir partneris,

žinosite, kokios yra jūsų stiprybės, kurių  pats(-i) neįvertinate,

suprasite,  ko vengti renkantis gyvenimo partnerį,

galėsite drąsiau ir sąmoningiau daryti sprendimus, lemsiančius darną poros santykiuose

giliai pažinsite moters/vyro „portretą“

surasite jums ir jūsų partneriui tinkančius (susi)kalbėjimo būdus

įgysite pasitikėjimo ir resursų, padėsiančių priimti sprendimus ir realizuoti save šeimoje, draugystėje, partnerystėje

išvengsite beprasmių ginčų ir konfliktų, nes žinosite, kaip juos valdyti

įgausite supratimo, kaip galite padėti vienas kitam, kaip vienas kitą palaikyti

Kam skirta ši konsultacija?

Norintiems pažinti savo partnerį ir save

Ieškantiems patvirtinimo dėl sprendimų, susijusių su šeimos kūrimu

Siekiantiems gerinti tarpusavio bendravimą

Svajojantiems geresnių santykių su savo antrąja puse

Norintiems atrasti raktą į partnerio širdį

Ieškantiems išeičių iš konfliktinių situacijų

Stovintiems ties skyrybų slenksčiu

Besidomintiems santykių psichologija

Kaip vyksta konsultacija?

Prieš konsultaciją atsiunčiama anketa, kurioje nurodoma  gimimo data ir kt. reikalingi pagrindiniai duomenys bei keletas kokybiškų veido ir rankų nuotraukų.

Konsultacijos metu pateikiami analizės duomenys ir išsamiai aptariami esminiai poreikiai santykiuose, charakterio savybės, asmenybės tipas. Pokalbio metu išsiaiškinama santykių psichologija, t.y. kaip vienus ar kitus dalykus supranta ir vertina partneris, kas jam svarbu, kaip suderinti savo ir partnerio poreikius, kokias pasirinkti bendravimo, supratimo ir palaikymo strategijas.

Po konsultacijos gaunate apibendrinimą raštu ir parengtas individualias rekomendacijas, kurios iš karto leidžia jaustis laimingesne.

Vaiko raida

Vaiko raida atsispindi vaikų veiduose yra tyriausias ir švariausias veido žemėlapis į jų tikrąjį vidinį pasaulį. Suaugę žmonės, mes,  naudojame jau daug kaukių, gyvenimo įvykiai, auklėjimas, mokykla mus pakeičia, kartais sunku jau grįžti į save, prisiminti koks aš buvau, apie ką svajojau, kuo degiau. Bet kol kas visai kita istorija su vaikais. Kiekvienas vidinis vaiko charakterio, asmenybės aspektas gali atsispindėti akių formoje, ausyčių dydije ir padėtyje, smakro ir žandikaulio platume, antakių formoje ir plaukuose. Tai lyg unikali kalba vaiko originalaus dizaino. Žinutė, kurią galima perskaityti vaiko veide gali prakalbti apie tai kaip jis linkęs mąstyti, elgtis, jausti, reikšti,  ko jam reikia pasijusti mylimam ir laimingam, nuo to ir prasideda vaiko savęs pažinimas. Vaiko bruožai lyg žemėlapis, kuriame tėvai, auklėtojai, mokytojai, treneriai gali naviguoti kurdami su juo ryšį, padėti augti savo autentišku būdu. Vaikų prigimtis atskleidžiama naudojant 5 elementus: Vandens, Metalo, Žemės, Medžio ir Ugnies stichijas. Stichija atskelidžia dominuojantį temperamentą, veido bruožai – charakterį. Sujungus kartu atsiskleidžia nepakartojamas unikalus paveikslas.