Personalo atranka

Personalo atranka naudinga kitu kampu naudojant veidoskaita naudinga darbdaviams ir pačiam personalui. Darbdavys randa tinkama kandidatą ir sutaupo ant sumažėjusios darbuotojų kaitos, o kandidatas, ieškantis darbo pagal savo veido bruožus naudojant savęs pažinimas konsultaciją sužino, kokie jam tinka darbai, kokios įmonės ir apskritai išsigrynina savo pašaukimą.

Veido skaitymo technika yra ypatingai naudingas įrankis renkantis potencialius kandidatus. Skaitymas iš veido kaip įrankis buvo naudojamas dar Aristotelio laikais. Juo remiantis, Aristotelis atrinkdavo žmones, tarnaujančius Aleksandrui Didžiajam. Norime mes to ar ne, suprantame ar ne, bet veidus mes skaitome kasdien, kaskart sutikdami žmogų, intuityviai, tik blogiausia, kad remiantis savo stereotipais, patirtimi, kuri gali ir padėti ir pakenkti. Pavyzdžiui, jeigu jūsų buvęs viršininkas, kuris galbūt jums pasirodė ne pats maloniausias tipas, turėjote ne vieną sudėtinga situacija buvo su labai didele nosimi ir ryškiais, storais antakiais, gali būti, kad bendraudamas interviu metu su tokiu žmogumi gali pradėti jausti antisimpatiją, atstumimą, galutinis vertinimas gali būti visai neobjektyvus. Veido žemėlapis parodo gebėjimą būti lyderiu, dėmesį detalėms ir kokybei, streso toleravimo lygį, streso valdymą ir ar žmogus yra tinkamas administravimui, aptarnavimui, verslo vystymui. Skaitymas iš veido yra ta technika, kuri naudojama interviu metu, leidžia įvertinti objektyviau, be stereotipų ir suteikia labai daug naudingos informacijos pavyzdžiui renkantis personalo specialistą ieškome žmogaus su apvaliais antakiais, kurie būtų žemai įsodinti, didelėmis akimis, putlesnėmis lūpomis, jeigu reiktų daryti viešus pranešimus – tai lūpos dar ir ilgos turėtų būti. Sujungus veidoskaitą, išsilavinimą, darbo patirtį – galima atrinkti idealų kandidatą.

Personalo atranka konsultacija

Personalo atranka naudojant veidoskaitos konsultacija. Skaitymas iš veidonaudojamas kaip vienas iš įrankių.
Personalo atranka kitu kampu

Personalo atranka kitu kampu

Personalo atranka kitu kampu vykdoma naudojant veidoskaitą, fiziognomiką, sielos formulę, chirologiją – skaitymas iš delno konsultacija, astrologiją, eneagramą ir psichologiją.  Personalo atrankos kitaip duoda geriausia rezultatą. Personalo atranką įmonėje ATN BUS RENT, UAB buvo pradėta vykdyti nuo 2007 m. Vykdydama personalo atranką CV parodydavo tik dalį kandidato savybių, o kad gauti kitus pradėjau gilintis į veidoskaitą.

Kaip pasirinkti darbuotoją, kai kandidatų turima kvalifikacija, patirtis labai panaši? O jei kandidatuojantys į laisvą poziciją yra ką tik baigę studijas specialistai ir neturi jokių rekomendacijų? Tokiu atveju labai svarbu įvertinti kandidatų asmenines savybes, kurios tradicinio pokalbio metu gali būti nepastebėtos.

Personalo atrankos metu veidotyros konsultantai taiko fiziognomikos (veidotyros) principus. Veido bruožų analizė, kūno kalba ir kt. leidžia pamatyti, kokios įgimtos kandidato savybės gali būti realizuotos jūsų siūlomo darbo pozicijoje bei suprasti, kokia jo vidinė motyvacija darbui, ko galima tikėtis, kokių rezultatų laukti iš kandidato, kokių realių lūkesčių turėti, o apie ką net neverta svarstyti.

Viena iš pagrindinių klaidų, kurias daro įmonės atrinkdamos kandidatus – tai įsitikinimas, kad nepriekaištingas CV yra pagrindinis lemiamas faktorius ir parodo kandidato tinkamumą. Be CV ne mažiau svarbus ir kandidato emocinis intelektas, jo motyvacija darbui ir prigimtiniai gabumai bei charakterio savybės, reikalingos vienai ar kitai veiklai.

Personalo atranka, kuri remiasi kūno kalba, veido bruožų analize (t.y., veidoskaita) bei veido mikro judesiais, kurie atsiranda išreiškiant emocijas(pykti, susierzinima, nuostaba, mela, nepasitikėjimą) garantuoja, kad Jūs surasite asmenybę, kuri labiausiai tiks įmonei, o ne kandidatą, kurio CV įspūdingiausias.

Personalo atranka angliskai

Personalo atranka angliškai

Personalo atranką angliškai man padeda vykdyti anglų kalbos žinojimas. Dauguma literatūros apie personalo atranką taip pat parašyta anglų kalba. Personalo atranka Vilnius (tai yra Vilniuje) yra patogi del to, kad galiu greitai atvykti į susitikimo vietą, kai tam yra poreikis. Apskritai per pokalbius gyvai galima stebėti kandidato kūno kalbą, veido mikro emocijas, stebėti kur sako tiesą, o kur meluoją, pamatyti jo rankas ir tiksliau jį apibūdinti.

Personalo atranka mokymai

Personalo atranka mokymai

Personalo atranka mokymai online ir gyvai. Išmokus pagrindų personalo atranką nemokamai galima atlikti patiems. Pasinaudoja mano žiniomis Jūs žinosite, kurie kandidatai geriausiai tinka atvirai darbo pozicijai, kaip atrinktas kandidatas sutars su kitais komandos nariais, kaip geriausia jį palaikyti, motyvuoti ir ugdyti ir netgi kaip kandidatui ir įmonės vadovui geriausia bendradarbiauti, komunikuoti siekiant bendrų įmonės tikslų. Personalo atrankos būdai galimi iš esamų darbuotojų kolektyvo, per pažįstamus, per skelbimus ir galvų medžioklė. Personalo atrankos mokymai įmonei sutaupo daug pinigų. Atskirai organizuojami mokymai vadovams, kurių metų vadovai susipažįsta, kaip efektyviau, paprasčiau ir greičiau bendrauti su kolegomis ir pavaldiniais.

Personalo atranka ir paieška

Personalo atranka ir paieška ilgas procesas. Personalo paieška ir atranka įmanoma pagreitinti panaudojant skaitymas iš veido techniką. Personalo atranka įmonės vykdo pačios arba samdo profesionalus. Skaitymas iš veido (kartu su rankų ir gimimo datos analize) leidžia pažinti žmonių lyderystės potencialą, dėmesingumą detalėms, gebėjimą įsiklausyti, komunikacijos efektyvumą, kritišką mąstymą, tarpasmeninį bendravimą, ar žmogus geriau tinka administraciniame darbe ar verslo plėtrai ir dar daugelių kitų dalykų skaitant tik veidus. Dalyvaudami atrankos pokalbiuose klientui padeda įvertinti kandidatą tokiais aspektais:

 • Emocinė potencialaus kandidato būsena ir gebėjimas ją kontroliuoti.
 • Karjeros ambicijas.
 • Galimus santykius su bendradarbiais, kaip su juo reikėtų bendrauti, kad jaustųsi motyvuotas ir kaip jis bendraus siekdamas išreikšti save.  
 • Kokioje aplinkoje kandidatas jaustųsi geriausiai, kaip greitai priima informaciją. Kur jo stipriosios pusės, kur darbdaviui reikėtų  būti pastabesniu.

Personalo atrankos konsultacija 2  val. trukmės už 80 Eur, kurios metu aš susipažįstu su įmonės kultūra, veiklos pobūdžiu, kandidato pareigomis ir atsakomybėmis, sudaromas ieškomo kandidato profilis su tiksliais reikalavimais. Į jį įeina asmeninės savybės, asmenybės tipas, vertybės, kurios atitiktų įmonės kultūrą ir bendravimo stilius, pagrindiniai motyvatoriai.

Kas vyksta konsultacijoje?

Išsiaiškinu, kokie reikalingi kandidato idealūs prigimtiniai talentai ir gabumai, kad darbas būtų efektyviai atliekamas ir atitiktų darbuotojui keliamus lūkesčius.

Aptariu, kokio elgesio ir komunikavimo būdo turi būti ieškomas kandidatas, kuris maksimaliai atitiktų keliamus reikalavimus darbui.

Nustatau, kokių charakterio savybių turi turėti kandidatas reikiamai pozicijai

Duodu rekomendacijas, ką būtinai reikia įrašyti į darbo skelbimą, kad rastumėte tokį darbuotoją, kokio jums reikia.

Kam skirta ši konsultacija?

 Įmonių vadovams

Personalo vadovams

SVV vadovams

HR specialistams

Personalo atrankų įmonėms

Kaip vyksta personalo atranka?

1 susitikimas

Personalo atranka pradedama pokalbiu, kurio metu sudaromas idealaus kandidato profilis. Į jį įeina tokie skyriai: charakterio savybės (silpnosios ir stipriosios pusės), elgesio motyvai, komunikacijos stilius, įgimti talentai ir gebėjimai, vidinė motyvacija darbui.

Pateikiamos rekomendacijos geram darbo skelbimui sukurti.

2 susitikimas

Kartu su įmonės atstovu dalyvauju susitikimuose su kandidatais. Darbuotojų atranka vyksta iš anksto suderintu laiku. Atliekama kandidatų veido bruožų analizė pagal fiziognomikos (veidotyra) principus.

Po personalo atrankos pateikiu SWOT analizę apie kiekvieną kandidatą. SWOT analizėje išsamiai

aprašytos kandidato:

ambicijos (vidinė motyvacija),

komunikavimo būdas,

talentų ir gebėjimų realizacija,

stipriosios ir silpnosios charakterio pusės.

Greita personalo atranka konsultacijos internetu metu iš nuotraukų ir pagal gimimo datą, kaina 20 Eur vienam kandidatui.

Personalo atranka kaina – investicijos dydis į jums reikiamo darbuotojo atranką derinama su užsakovu ir ji priklauso nuo personalo atrankos apimties. Įkainis valandinis 40 Eur/val. 

Personalo atrankos specialistė Dalia Zibrovė.

Atsiliepimai H4

80

Personalo atranka kaina

1 kandidatas 2 val.
 • DALYVAVIMAS POKALBYJE
 • KŪNO KALBOS ŽENKLAI
 • SKAITYMAS IŠ RANKOS
 • SKAITYMAS IŠ VEIDO
 • PAGAL GIMIMO DATĄ
20

Personalo atranka online kaina

1 kandidatas 0,5 val.
 • SKAITYMAS IŠ VEIDO FOTO
 • PAGAL GIMIMO DATĄ