Vadovų atranka

Vadovų atranka naudojant veidoskaitos konsultacija. Skaitymas iš veido naudojamas kaip vienas iš įrankių.

Vadovu atranka

Vadovų atranka konsultacija

Vadovu atranka konsultacija atliekama pasitelkus astrologija, chirologija – skaitymas iš delno konsultacija, veidoskaita – skaitymas iš veido, eneagramą, sielos formulę, psichologiją ir kūno kalbą. Vadovų atrankos atliekamos nuodugniai ir kruopščiai, kad išsiaiškinti, ar tikrai žmogus atitinka keliamus reikalavimus.  Aukščiausio lygio vadovų atranka vykdoma papildomai naudojant papildomus informacijos šaltinius ir metodus. Taip pat vykdomi mokymai vadovams, kurių metu vadovai supažindinami, kaip patiems tinkamai išsirinkti darbuotojus ir suformuoti komandą, į ką atkreipti didesni dėmesį bendraujant su kiekvienu individualiai, kad darbuotojai ivykdytu jiems paskirtus darbus. Kai vykdomos konsultacijos moterims ar porų konsultavimas, pasakoju, kaip iš veido pažinti vadovus, jų charakterį ir kokiu budu su jais bendrauti šeimoje ir darbe, jei su tokiu jie gyveną arba dirba.

Personalo atrankos testai

Vadovų
paieška

Vadovų paieška vykdo vadovų atrankos kompanijos, kurioms kaip pagrindas yra CV ir klausimai vadovu atrankai. Vadovo atranka palengvina veidoskaita ir kiti metodai. Savęs pažinimas konsultacija palengvina susipažinimo su vadovu ir išgrynina, ar vadovas tinka laisvai darbo vietai. Vadovų lygiai buna skirtingi, nuo žemiausio iki aukščiausio lygio(vadybininkas, pamainos vadovas, padalinio vadovas, vadovas, generalinis direktorius). Vykdant personalo atranką vadovų paieška reikalauja sutelkti visas imanomas žinias ir kompetencijas.

Vadovu atranka online

Vadovų atranka online

Vadovu atranka online galima kaip ir konsultacijos internetu. Vadovų atranka rezultatai stulbinantys, kandidatas gauna norima darbą, akcininkai didina pelną. Vadovu konkursai vykdomi esant daugiau kandidatų į vieną poziciją. Vadovu atranka youtube yra sukurta daug video, kaip viskas vyksta. Vadovų vertinimas remiasi mano padarytomis išvadomis naudojant daug vertinimo metodiku, kurios patvirtina ar prieštarauja del nustatomu kandidato savybių. Vadovų atranka naujienos skelbiamos atsiradus aktualiai informacijai. Vadovų atranka mokyklų taip pat galima online.

Auksciausio lygio vadovu atranka

Aukščiausio lygio vadovų atranka

Aukščiausio lygio vadovų atranka vykdoma renkantis aukščiausio lygio vadovus, kitaip dar vadinama galvų medžioklė, kuri reikalauja visapusiškų žinių, kandidato pajutimo energetiškai ir intuicijos. Vadovu atranka rekvizitai turi sukaupe didžiule vadovų duomenų baze, kuri gali pasitarnauti atrenkant norimus kandidatus. Dažniausiai tokie vadovai kažkur dirba, ir juos imanoma pervilioti tiks su konkurencingų pasiūlymų arba jie jau savo darbe patys nusivylė ir mintyse jau pradeda galvoti apie kitą darbą. Tinkamai parinktas kandidatas su vadovui atitinkančiais veido bruožais, kuriuos mini veido žemėlapis,  akcininkams suteikia galimybę vystyti versla ir sugeneruoti daugiau pelno.

Konkurencinė dvasia – gebėjimas parodyti konkurencinę dvasią padeda siekiant numatytų tikslų. Tokiu būdo bruožu pasižymintis žmogus visada turės motyvaciją, kuri taps varomąja jėga žengiant į priekį, bet kurioje veiklos srityje.

Sąžiningumas nulemia planavimo strategijos sėkmę. Smalsumas – kai žmogus paprastai rodo susidomėjimą daugeliu jį supančių dalykų. Sugebėjimas adaptuotis – kai žmogus gali greitai prisitaikyti prie pasikeitusių sąlygų, todėl susidariusias stresines situacijas jis išgyvena ramiai ir tokiomis sąlygomis veikia apgalvotai. Gebėjimas susidoroti su neapibrėžtumo jausmu – menas patekus į neaiškią padėtį, su ja susitaikyti ir stengtis iš jos išeiti. Drąsa – tokie žmonės nebijo kliūčių savo kelyje, jis sugebės susidoroti su visais iškilusiais sunkumais ir neiškels rankų, susiklosčius kad ir kebliausiai situacijai.

Vadovų atranka konsultacija kaina

Vadovų atranka konsultacija 2  val. trukmės už 80 Eur, kurios metu aš susipažįstu su įmonės kultūra, veiklos pobūdžiu, kandidato pareigomis ir atsakomybėmis, sudaromas ieškomo kandidato profilis su tiksliais reikalavimais. Į jį įeina asmeninės savybės, asmenybės tipas, vertybės, kurios atitiktų įmonės kultūrą ir bendravimo stilius, pagrindiniai motyvatoriai.

Kas vyksta konsultacijoje?

Išsiaiškinu, kokie reikalingi kandidato idealūs prigimtiniai talentai ir gabumai, kad darbas būtų efektyviai atliekamas ir atitiktų darbuotojui keliamus lūkesčius.

Aptariu, kokio elgesio ir komunikavimo būdo turi būti ieškomas kandidatas, kuris maksimaliai atitiktų keliamus reikalavimus darbui.

Nustatau, kokių charakterio savybių turi turėti kandidatas reikiamai pozicijai

Duodu rekomendacijas, ką būtinai reikia įrašyti į darbo skelbimą, kad rastumėte tokį darbuotoją, kokio jums reikia.

Kam skirta ši konsultacija?

Įmonių akcininkams

Personalo vadovams

SVV vadovams

HR specialistams

Personalo atrankų įmonėms

Kaip vyksta vadovų atranka?

1 susitikimas

Vadovų atranka pradedama pokalbiu, kurio metu sudaromas idealaus vadovo profilis. Į jį įeina tokie skyriai: charakterio savybės (silpnosios ir stipriosios pusės), elgesio motyvai, komunikacijos stilius, įgimti talentai ir gebėjimai, vidinė motyvacija darbui.

Pateikiamos rekomendacijos geram darbo skelbimui sukurti.

2 susitikimas

Kartu su įmonės atstovu dalyvauju susitikimuose su kandidatais. Vadovų atranka vyksta iš anksto suderintu laiku. Atliekama kandidatų veido bruožų analizė pagal fiziognomikos (veidotyra) principus.

Po vadovų atrankos pateikiu SWOT analizę apie kiekvieną kandidatą. SWOT analizėje išsamiai aprašytos kandidato:

ambicijos (vidinė motyvacija),

komunikavimo būdas,

talentų ir gebėjimų realizacija,

stipriosios ir silpnosios charakterio pusės.

Greita vadovų atranka konsultacijos internetu metu iš nuotraukų ir pagal gimimo datą, kaina 20 Eur vienam kandidatui.

Vadovų atranka kaina – investicijos dydis į jums reikiamo vadovo atranką derinama su užsakovu ir ji priklauso nuo vadovų atrankos apimties. Įkainis valandinis 40 Eur/val.

Personalo atrankos specialistė Dalia Zibrovė.

80

VADOVŲ ATRANKA KAINA

1 KANDIDATAS 2 VAL.
  • DALYVAVIMAS POKALBYJE
  • KŪNO KALBOS ŽENKLAI
  • SKAITYMAS IŠ RANKOS
  • SKAITYMAS IŠ VEIDO
  • PAGAL GIMIMO DATĄ
20

VADOVŲ ATRANKA ONLINE KAINA

1 KANDIDATAS 0,5 VAL.
  • SKAITYMAS IŠ VEIDO FOTO
  • PAGAL GIMIMO DATĄ