Mokymai vadovams

Mokymai vadovams naudojant veidoskaitos konsultacija. Skaitymas iš veido naudojamas kaip vienas iš įrankių.

Personalo atrankos testai

Mokymai vadovams Vilniuje

Mokymai vadovams Vilniuje remiantis skaitymas iš veido teorija praktikoje. Viena iš siūlomų paslaugų mokymai Vilniuje – savęs pažinimas. Taip pat vadovai ir aukščiausio lygio vadovai supažindinimas su eneagramą, sielos formulę, psichologiją ir kūno kalbą. Vadovai ir įmonių akcininkai mokydamiesi analizuoti veido bruožus, kurios parodo žmogaus veido žemėlapis, supažindinami, kaip patiems tinkamai išsirinkti darbuotojus kai vykdoma personalo atranka, kaip suformuoti komandą, į ką atkreipti didesni dėmesį bendraujant su kiekvienu individualiai, kad darbuotojai ivykdytu jiems paskirtus darbus. Vadovų mokymai neapsieina ir be chirologijos – skaitymas iš delno, jie sužino apie svarba savo ir kolegų rodomojo piršto. Kai vykdomos konsultacijos moterims ar porų konsultavimas, pasakoju, kaip vadovams elgtis darbe, o kaip šeimoje, kaip nenešti darbų namo arba atvirkščiai, kokia svarba palaikant vadovus turi jų antroji pusė – pilkasis kardinolas. Moterims papasakoju kokiu budu bendrauti su vadovais šeimoje ir darbe. Kai vykdomi mokymai vadovams, jie gauna suglausta informacija kuri minima aukščiau paminėtose konsultacijuose. Taip pat galimi ir ilgesni ar trumpesni kursai vadovams Vilniuje

Nuotoliniai mokymai vadovams

Nuotoliniai mokymai vadovams

Nuotoliniai mokymai vadovams galimi kaip pavieniams, taip ir grupėmis. Mokymai vadovams online vykdomi susitarus laiką, pateikus kliento klausimus, kuriuos jis nori išspresti. Mokymai internetu vykdomi lietuvių, rusų ir anglų kalbomis. Mokymai vadovams lietuviškai vykdomi kokybiškiausiai, nes tai yra mano gimtoji kalba. Vadovavomo mokymai vadovams reikalingi, kad pažinti savo vadovavimo stiliu, stipriasiais savybes ir pažinti pavaldinius, išmokti juos valdyti jiems tinkama kalba, naudojantis veidoskaitą. Taip pat vykdomi gyvi ir nuotoliniai seminarai vadovams.

Mokymai naujiems vadovams

Mokymai naujiems vadovams

Mokymai naujiems vadovams kitu kampu, visai nepanašūs į dėstomus seminaruose ir universitetuose, naudojant skaitymas iš veido, kitaip dar Lietuvoje vadinama veidoskaita žinias. Efektyvus vadovavimas atenša imonei ir akcininkams didelius pelnus. Nauji vadovai arba akcininkai, įmonių savininkai po mokymų drasiau renkasi ir tiksliau atrenka tinkamus ir lojalius darbuotoju, kas jiems sutaupo daug pinigu, nes kaip žinia didelė personalo kaita dėl prastos atrankos ir vadovavimo gali netgi sužlugdyti verslą.

Mokymai personalo vadovams

Mokymai personalo vadovams

Mokymai personalo vadovams vieni iš mano megstamiausių mokymų, nes kasdiena praktikuoju vykdydama personalo atranka. Taip pat vykdomi mokymai vadovams HD. Mokymai personalo vadovams kaip atrinkti tinkamus darbuotojus paremti skirtingom metodikom, kas leidžia tiksliau nustatyti kandidato tinkamuma ieškomų pareigų profiliui.

Mokymai vadovams Lietuvoje

Mokymai vadovams Lietuvoje online ir gyvai. Vykstu i bet kuri Lietuvos miesta. Mokymai vadovams Lietuvoje galimi vienadieniai ir dviejų dienų, kurių metu vadovai praktiškai mokosi tikių pagrindų kaip fiziognomika, veido mikro išraiškų, kūno kalbos ir kitų psichologinių gudrybių. Po mokymų tokius vadovus darosi sunkiau apgauti žodžiais, nes jie pradeda pastebėti kitų žmonių tikrus ketinimus ir galimybes, ka iš tikrūjų sugebės atlikti pavaldinai, o kas jiems bus per sunki našta, išmoksta panaudoti darbuotojo stipriasiai savybes juos padrasindami. Tokie mokymai vadovams padeda kasdieniame bendravime su pavaldiniais, derybų metu, kritinių situacijų sprendimuose, komandos formavime ir rezultatų vertinime, bendros ir individualios motyvavimo sistemo kurime. Vadovu kursai Vilniuje ir Trakuise vykdomi kaip vienadieniai, taip ir su nakvynę.

Mokymai finansu vadovams

Mokymai
finansų
vadovams

Mokymai finanansų vadovams skirti del to, kad finansų vadovai greičiau rastu kalba su kitų padalinių darbuotojais, išmoktu greitai ir tiksliai ivertinti apskaitininkų ir buhalterių potencialius gabumus, tinkamumą darbui.

Mokymai mokyklu vadovams

Mokymai
mokyklų vadovams

Mokymai mokyklų vadovams padeda išpresti tokius klausimus, kaip bendravimas su vaikais, vaiko paslėptus talentus ir silpnas vietas, su kuriomis reikėtu elgtis taktiškiau. Taip pat mokymai mokyklų vadovams palengvina jiems vadovauti personalu.

Viduriniosios grandies vadovu mokymai

Viduriniosios grandies vadovų mokymai

Viduriniosios grandies vadovų mokymai paremti komandos formavimu ir motyvavimu naudojant veidoskaitą. Taip pat galimi mokymai gamybos vadovams, kurie išmoks greitai ivertinti, ar bus iš kandidato darbuotojas. Viduriniosiso grandies vadovų mokymai, kuriais naudojasi vadybininkai praėję šiuos mokymus sparčiai kyla karjeros laiptais.

Mokymai projektu vadovams

Mokymai
projektų vadovams

Mokymai projektų vadovams padeda greitai ir su didesne tikimybe spėti su projekto ivykdymo terminais del tinkamai atrinkto personalo, parinktos komandos su reikalingomis savybėmis ir gabumais. Kiekvienas vadovas teisiog privalo praeiti šiuos mokymus.

Mokymai vadovams kainą

Mokymai vadovams 80 Eur per 2 valandas, kurių metų aš susipažįstu su įmonės kultūra, veiklos pobūdžiu, įmonės struktūrą.

Kas vyksta konsultacijoje?

Išsiaiškinu, kokie reikalingi kandidatų idealūs prigimtiniai talentai ir gabumai, kad darbas būtų efektyviai atliekamas ir atitiktų darbuotojui keliamus lūkesčius.

Aptariu, kokio elgesio ir komunikavimo būdo turi būti ieškomi kandidatai, kurie maksimaliai atitiktų keliamus reikalavimus darbui.

Nustatau, kokių charakterio savybių turi turėti kandidatai reikiamoms pozicijoms

Duodu rekomendacijas, ką būtinai reikia įrašyti į darbo skelbimą, kad rastumėte tokį darbuotojus, kokiu jums reikia.

Kam skirta ši konsultacija?

Įmonių vadovams, akcininkams

Personalo vadovams

SVV vadovams

HR specialistams

Personalo atrankų įmonėms

Kaip vyksta mokymai vadovams?

1 susitikimas

Vadovų atranka pradedama pokalbiu, kurio metu sudaromas idealaus vadovo profilis. Į jį įeina tokie skyriai: charakterio savybės (silpnosios ir stipriosios pusės), elgesio motyvai, komunikacijos stilius, įgimti talentai ir gebėjimai, vidinė motyvacija darbui.

Pateikiamos rekomendacijos geram darbo skelbimui sukurti.

2 susitikimas

Mokau vadovus kaip vykdyti susitikimus su kandidatais, atlikti kandidatų veido bruožų analizė pagal fiziognomikos (veidoskaita) principus ir sužinoti:

ambicijos (vidinė motyvacija),

komunikavimo būdas,

talentų ir gebėjimų realizacija,

stipriosios ir silpnosios charakterio pusės.

Ilgesni mokymai vadovams derinami su užsakovu iri priklauso nuo sugaišto laiko, taikomas valandinis 40 Eur/val tarifas.

Moteris, skaitanti iš veido Dalia Zibrovė.

80

MOKYMAI VADOVAMS KAINA 2022

1 ŽMOGUS 2 VAL. MOKYMAI
  • DARBO SKELBIMO SUDARYMAS
  • ESAMO PERSONALO AUDITAS
  • PERSONALO ATRANKA
  • PERSONALO MOTYVAVIMAS
  • SKAITYMAS IŠ VEIDO
  • KŪNO KALBOS ŽENKLAI
  • SKAITYMAS IŠ RANKOS
  • ENEAGRAMA