Skaitymas iš delno konsultacija

Skaitymas iš delno naudojant chirologijos konsultacija. Skaitymas iš veido naudojamas kaip pagrindinis įrankis.

Skaitymas is delno konsultacija

Skaitymas iš delno konsultacija registracija

Skaitymas iš delno konsultacija kas tai? Skaitymas iš delno konsultacija facebook yra daug konsultantų.  Skaitymas iš delno konsultacija Vilniuje trunka vieną valandą. Skaitymas iš delno konsultacija nemokamai atliekama kai žmogus ateina į konsultacijos moterims, savęs pažinimas, porų konsultavimas konsultacijas. Kaip skaityti iš delno linijų internete youtube yra daug informacijos, iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad tai nesudėtinga. Iš tikrųjų tik turint ilgametė patirti ir nuolat gilinantis į šią sritį konsultaciją galima atlikti tiksliai ir kokybiškai. Taip pat yra išleista ne viena chirologija knyga, kur galima rasti skaitymo iš delno pagrindus. Chirologija naudoju kaip pagalbine priemonę, kad patvirtinti ar paneigti analizuojant duomenis, kuriuos parodo vaido žemėlapis atliekant veidoskaitos konsultaciją. Skaitymas iš delno konsultacija online ir gyvai. Skaitymas iš delno konsultaciją angliškai, rusiškai ir lietuviškai. Personalo atranka taip pat naudojasi skaitymas iš delno konsultaciją, nors ir ne visada kondidatas leis pažiūrėti jo rankų linijas, ženklus ir runas, bet kokios formos ir ilgio pirštai, kokia – didelė ar maža ranka tikrai galima pamatyti ir padaryti tam tikras išvadas. Žmogaus delnas pasako apie žmogų koks jis, dosnus ar vagis.

Skaitymas is delno liniju

Skaitymas iš delno linijų

Skaitymas iš delno linijų, kitaip dar vadinama chirologija kas tai? Chirologija skiriasi nuo chiromantijos tuo, kad ne spėjama ateitis ir likimas, nustatoma tiks esama padėtis ir būklė. Skaitymas iš delno duomenų yra pakankamai tikslus pseudomokslas su giliomis šaknimis. Delno linijos pagrinde žymi žmogaus norus. Yra trys pagrindinės delno linijos: gyvenimo, proto(galvos) ir širdies. Dar yra santuokos, vaikų. Delno linijos gali būti ryškios ir vos matomos, ilgos ar trumpos, nukirstos, siaurejančios, su daugeli ženklų, kurie turi didžiulę reikšmę ir įtaką žmogui. Chirologija istorija mini nuo 18 amžiaus. Chirologija online šiek tiek sudėtingesnė pačiam konsultantui, nes sunkiau apžiūrėti rankas nei gyvai, užtrunka ilgiau. Chirologija lietuviškai, rusiškai ir angliškai galima be vertėjo. Chirologija horoskopas gali patvirtinti arba paneigti tam tikras reikšmes. Kiniečių chirologinę schema išrasta kiniečiais 19 amžiuje, taip pat, kaip ir veido žemėlapis. Runos ir ženklai ant delno turi didele reikšmę.

Skaitymas is delno reiksmes

Skaitymas iš delno reikšmės

Skaitymas iš delno reikšmės skirtingos, bet yra 3 pagrindinės – gyvenimo, proto(galvos) ir širdies. Delno linijos reiškia žmogaus norus. Skaitymas iš delno Youtube yra sukurta daug naudingų video. Chirologija reikšmė reiškia ta pati, ką ir skaitymas iš delno reikšmės. Bet kurio ženklo daroma įtaka žmogui, daugumos atvejų priklauso nuo rankų tipo ir kur yra tas ženklas.

Žvaigždės ženklo reikšmė, kuris dažniausiai randasi ant delno kauburėlių, reiškia netikėtumus(turtus, savęs realizavimą, laiminga meilė, netikėtą paaukštinimą arba neįtikėtina nesėkmę(žūtį), asocialu gyvenimo būdą(veidmainiavimą, apsimetinėjimą, polinkį į niekšybes ir išdavystes)).

Kryžiaus ženklo reikšmė, kuris netaisyklingos formos, tai blogas ir įspėjamasis ženklas, arba tai blogas ir įspėjamasis ženklas(nelaimingi nutikimai, nesąžiningas žmogus, linkęs vogti ir apgaudinėti, nutraukta santuoka, vienintelę, lemtingą gyvenimo meilę, pora mylės vienas kitą iki grabo lentos, įžūlus, mėgsta ginčytis ir nevengia niekšybių, puola į kraštutinumus arba elgiasi neapgalvotai, susijusi su tiek psichologinio, tiek ir materialinio pobūdžio prievarta, operacijos, apgaudinėti, sukčiauti ir gali taip įsitraukti į tuos dalykus, kad nė pats nepajunta apgaule išviliodamas pinigus iš kitų, skenduolio, mistiniu – asmenybė aktyviai domisi okultiniais mokslais, net neįtaria turintis paslėptų talentų. Atsižvelgus ir į visus rankos požymius, galima tiksliai nustatyti ženklo reikšmę.

Sielos ženklo reikšmė reiškią, kas nelengva gyvenimo periodą, paleistuvystę, kad žmogus amoraliai elgiasi, santuokinę neištikimybę, sunkią finansinę situaciją, bankrotą, kad tas žmogus turi klastingų užmačių, keršto planą, kliūtis, užtvarus, užgriozdinimus kad žmogus turi problemų su kraujotakos sistema, širdies ligomis, kad žmogaus gyvybei iškils pavojus, kad ir ateityje netrūks ligų, sunkumus bei gerų visuomeninių arba tarnybinių pareigų netekimą, sveikatos pablogėjimą, kepenų liga, psichologinį, emocinį protrūkį, depresiją).

Kvadrato ženklas reikšmė nurodo didžiulę energiją toje vietoje kur jis yra. Iš esmės šis ženklas – palankus: saugantis, šalinantis iškilusias kliūtis ir švelninantis neigiamas situacijas gyvenime, kad žmogaus laisvė ar laisva valia apribota ar kaip nors kitaip suvaržyta, bet kuris laisvos valios apribojimas(tarnyba armijoje,  įkalinimo vietą, sunki liga, prikausčiusi žmogų prie lovos).

Taško ženklas reikšmė netikėti, staigius smūgiais, įvykius, susijusius su planetų įtaka(sielvartas, gedulas, įvykis, pribloškiantis žmogų savo netikėtumu, balti taškeliai gali numatyti nedideles nervines arba smegenų ligas, pergalių ir laimėjimų meilės sferoje, atrodancias atsitiktinėmis traumas arba ligas, tamsūs taškeliai nurodo rimtas nelaimes).

Ratas ženklo reikšmė – žiedas – tai gana retas ženklas ant rankos. Jis nurodo šlovę ir pasisekimą toje sferoje, kur žmogus dirba, rimtą akies ligą ar net jos praradimą, o du ratai – abiejų akių aklumą.

Тrikampis ženklo reikšmė – geras ženklas, parodantis, kad jo turėtojas turi didelių gabumų, yra talentingas, linkęs į mokslus, protinį darbą, siekia žinių, lengvai gali tapti nesėkmingu ar net pavojingu, kad žmogus turi didelių diplomatinių sugebėjimų, bet jo galva kupina beveik neįgyvendinamų idėjų, okultinių mokslų specialistas, kurio pagrindas iš esmės juodoji magiją, jo sugebėjimus arba polinkį į spiritizmą, magnetizmą, hipnozę, ypatingus sugebėjimus ir talentus, meistrišką sugebėjimą viską iš anksto numatyti ir apskaičiuoti bei puikius gebėjimus karinėje srityje, tikėtina, kad išlošite loterijoje ar kitame žaidime, žmogus gali nukentėti fiziškai, stipriai nudegs gaisre, vedybas iš išskaičiavimo. Trikampio ženklą turėjo Mikelandželas, Leonardas da Vinčis, Napoleonas.

Grotelės ženklo reikšmė simbolizuoja kraštutinumus, pomėgius ir kliūtis, didžiulį norą patenkinti savo seksualinius poreikius, besaikius seksualinius ryšius, net iškrypimą, nedarantį garbės žmogui, šėtonišką aroganciją, didybės maniją, norą sublizgėti, kvailumą, nelaimę, vargą, apgailėtiną egzistavimą ar sunkų gyvenimo periodą, didžiulį išdidumą, kvailumą, plepumą, o kartais net beprotybę, taip pat prarastas jėgas, pavydą ir melą, nusikaltimą, vagystę, veidmainiavimą, skandalingą reklamą ir neišprusimą, gali būti, kad reikia būti atsargiems, susidūrus su žmonėmis, kurie turi šį ženklą, žmogui būdingas grubumas, nemandagumas, pyktis, neteisybė, akiplėšiškumas, kraujo troškimas, polinkis į tironiją, prievartinę mirtį, riziką žūti nuo žudiko rankos, žmogus pasineria į melancholiją, tai ir kaprizinga asmenybė, kuriai būdingas nuolatinis nerimas ir nerviniai priepuoliai, isterija, nuolatinis nepasitenkinimas.

Skaitymas is delno konsultacija vaikams

Skaitymas iš delno konsultacija vaikams

Skaitymas iš delno konsultaciją vaikams yra naudinga, kai vaikas turi sveikatos ar elgesio sutrikimų arba renkantis profesija, pašaukimą. Skaitymas iš delno gyvenimui duoda padrasinimą, kad vaiką laviname teisinga kryptimi. Chirologija sinonimas delnažinystė,  chiromantija, chirognomija arba skaitymas iš delno.  Chirologija Vilnius geografiškai patogus miestas, į kurį galima papulti konsultacijai iš visos Lietuvos. Vaiko delno linijos su laiku keičiasi, kaip ir suaugusio. Vaikui nustačius tinkama pašaukimą su papildoma atrask save konsultaciją galimą suteikti kelią į laimingą gyvenimą.

50

SKAITYMAS IŠ DELNO KONSULTACIJĄ KAINĄ

1 ŽMOGUI 1 VAL.
  • SKAITYMAS IŠ DELNO
  • SKAITYMAS IŠ VEIDO
  • PAGAL GIMIMO DATĄ
  • PASIRINKTINAI PO KONSULTACIJOS: 20€ ASMENS APRAŠYMAS RAŠTU

Skaitymas iš delno konsultaciją mokestis

Skaitymas iš delno registracija mokestis sudaro 50 Eur. Skaitymas iš delno konsultaciją online ir gyvai vykdoma Vilniuje. Chirologijos konsultacijos metu nespėjama ateitis, naudojamas skaitymas iš delno, skaitymas iš veido ir sielos formulė. Skaitymas iš delno užsakymas skaitosi priimtas, kai elektroniniu paštu ar telefonu pranešu, suderinu abiem tinkama laiką. Chirologija youtube paskelbti kitų chirologų ir chiromantų video taip pat yra labai naudingi bendroms žinioms isigyti. Skaitymas iš delno konsultacijos metu daromas rankų spaudas, kuriame matosi visos delno linijos ir ženklai ant rankų.